Karklinių liaudiškos muzikos kapela ,,Rausvė“ 5- erių metų gimtadienis

Paskelbta: Antradienis, 02 liepos 2019

Gegužės 30 d., gražią saulėtą vasaros popietę, karkliniečiai ir svečiai rinkosi prie Karklinių UDC paminėti „Rausvės“ 5 – ąjį gimtadienį. Šventė prasidėjo skambiomis kapelos ,,Rausvės“ atliekamomis dainomis, prisiminimais apie pirmąjį visų susitikimą, koncertus ir atlikėjų gyvenimą. Šventę vedė Romutis Damidavičius. Kapelą sveikino ir gražiausius žodžius tarė Keturvalakių mokyklos- daugiafunkcio centro direktorė Violeta Šaukščiuvienė, Vilkaviškio savivaldybės administracijos direktorius Vitas Gavėnas, Keturvalakių seniūnijos seniūnas Gintautas Urbšys, Karklinių kaimo bendruomenės pirmininkė Jolita Tekorienė.
   Prie gausių sveikinimų prisidėjo ir svečiai iš Balsupių vokalinis ansamblis „Balsė“,bei iš Jungėnų– kapela „Jungvala“, ne tik dovanomis ir gėlėmis, bet ir skambiomis dainomis.

UDCN1327 UDCN1328 UDCN1329