ŠEIMOS IR IŠLEISTUVIŲ ŠVENTĖ

Paskelbta: Ketvirtadienis, 06 birželio 2019

Gegužės 30 dieną ikimokyklinėje ,,Pelėdžiukų“ grupėje vyko Šeimos ir būsimų priešmokyklinukų išleistuvių šventė. Vėl skambėjo muzika, dainos, eilės. Vaikai pasveikino tėvelius su Tėvo diena. Būsimiems priešmokyklinukams pavaduotoja Aušra Biskienė įteikė ikimokyklinio ugdymo programos baigimo diplomus ir palinkėjo sėkmės. Lauke į dangų vaikai paleido balionus su vasaros svajonėmis. Toliau laukė tėvelių staigmena – muilo burbulų šventė ir vaišės.
   Linkime būsimiems priešmokyklinukams geros nuotaikos, ryžto ir noro atradimų ir žinių kelyje, o tėveliams dėkojame už bendravimą ir bendradarbiavimą per visus šiuos metus.
Vyresnioji auklėtoja Ingrida Slibinskienė ir vyresnioji auklėtoja Valė Dženkauskienė

UDCN1310 UDCN1311 UDCN1312 UDCN1313