Straipsniai

Mokytojo dienos minėjimas

Paskelbta: Ketvirtadienis, 08 spalio 2015

Pirmąją – spalio 4-ąją dieną buvo aukojamos Šv. Mišios, meldžiant mokytojams Dievo palaimos.

Antrąją – spalio 5-ąją mokytojus sveikino mokyklos mokiniai. Pirmąją pamoką 1-10 klasių mokiniams vedė  tėveliai, kurie vėliau su džiaugsmu pasidalino pamokos vedimo  įspūdžiais. Mokinių tarybos nariai dovanojo gražų ir šiltą  koncertą mokytojams, kuriame dainavo, sakė eiles, linkėjimus. Mokytojus sveikino ne tik mokyklos direktorė, pavaduotoja ugdymui, bet  ir miestelio seniūnas G. Urbšys bei UDC kuratorė J. Puskunigienė. Neišdildomą įspūdį mokytojams paliko mokyklos tarybos pirmininko S. Matusevičiaus sveikinimas. Mokytojo dienos proga atgimė ir mokyklos laikraštis „Žiburėlis“.

Trečiąją – spalio 6 dieną  mokytojai po pamokų vyko į  bendruomenės "Virbalio vartai" Senųjų amatų centre vykdomą edukacinę programą „Duonos kelias“, kurios metu praėjo visą duonos kelią nuo žemės dirbimo iki duonutės patekimo ant mūsų stalo. Labai smagu, kad kartu vyko ir kelios mamos.

Paskutiniąją dieną vainikavo Ievos Narkutės akustinis koncertas. Prieš koncertą mokytojai dalyvavo popieriaus karpytojų grupės „Sėjinis“ parodos atidaryme, kuriame galėjome pasidžiaugti ir mūsų mokyklos mokinių darbais.

Mokytojas atveria duris,

bet mokiniai turi įeiti patys.“

(Kinų patarlė)

Mokinių tarybos vadovė Laura Urbšytė