Straipsniai

Kelione apdovanoti patys šauniausi mokiniai

Paskelbta: Antradienis, 04 liepos 2023

N14209

L. da Vinčio mintis, jog „Laimė atitenka tam, kuris daug dirba“ puikiai iliustruoja padariusių pažangą, puikiai besimokančių, iniciatyvių, atsakingų 15 mokinių išvyką į Ventės ragą.
   Pakeliui aplankyta legendomis apipinta Raganų eglė, Rambyno kalnas traukė iš apžvalgos aikštelių atsiveriančia panorama į Nemuno žemupį ir plačias jo pakrantes bei kitapus tolumoje kylančius vaizdus. Pasivaikščiota po Šilutės miestą.
   O Ventės rage kartu su ornitologu pasinerta į migruojančių sparnuočių prieglobstį. Buvo smagu išgirsti pasakojimų apie Ventės rago istoriją, paukščių rūšis, gyvenimo būdą, jų žiedavimo technologijas, pamatyti didžiausias gaudykles pasaulyje. Mokiniai, turėdami laisvo laiko, klausėsi Kuršių marių bangavimo, rinko akmenis ir mėgavosi saule.
   Dėkojame UAB ARSTERINA vadovui už paramą organizuojant kelionę.
   Mūsų mokykla tiki, jog kiekvienas vaikas gali patirti sėkmę, kurią visa bendruomenė pastebi ir gali pasidžiaugti.
Ačiū, mokiniai, kad esate tokie šaunūs!
Ačiū mokinius lydėjusioms mokytojoms Vidai ir Jolantai.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Neringa Jankauskienė