Straipsniai

Kalėdų pasaka

Paskelbta: Pirmadienis, 27 gruodžio 2021

Kai balti sniego patalai užkloja laukus ir žalios eglės užsideda baltas kepures – Šaltukai imasi savo šaltų darbelių... Jie ir nuvedė visus 1–4 klasių mokinius bei mokytojas į Kalėdinę pasaką.
   „Šip šap šap...“ – kalbėjo sniegas, zuikiai ruošėsi Kalėdų senelio sutikimui, pūga padėjo pastatyti sniego Senių. Močiutės mezgė raudonas kepurėles... „Tuk tuk, tak cak bum“ – tyliai meistravo barzdoti nykštukai. Atskubėjusį Kalėdų Senelį vaikai pasveikino dainomis, o senelis išdalino dovanėles.
   Tėveliai, negalėję dalyvauti šventėje dėl pandemijos, turės galimybę jaukų vakarą praleisti žiūrėdami šventės įrašą.

Mokytojos Jolanta Puskunigienė ir Renata Klimavičienė