Straipsniai

Kalėdinio atviruko „Jėzaus gimimo paslaptis“ konkursas

Paskelbta: Pirmadienis, 20 gruodžio 2021

Kalėdinio atviruko „Jėzaus gimimo paslaptis“ konkursas vyko 2021- 12-02, kurio tikslai – skatinti visų klasių mokinių domėjimąsi Įsikūnijimo paslaptimi, puoselėti meninę saviraišką, kūrybingumą ir suteikti galimybę išreikšti savo idėjas.
   Keturvalakių mokyklos –daugiafunkcio centro mokiniai per tikybos pamokas buvo pakviesti dalyvauti konkurse, tačiau dalyvavo 2 klasės mokinės: Domantė Biskytė ir Gustė Murauskaitė, 5klasės mokiniai: Adrija Gražulytė, Joris Augulevičius, Karolina Marcinkevičiūtė, Emilija Puskunigytė ir Gabija Šlekytė. Ugdytinių darbus atrinko dailės mokytoja Laura Urbšytė.
   Dėkoju atsiliepusiems į kvietimą dalyvauti „Jėzaus gimimo paslaptis“ konkurse.
   Laukiant Jėzaus gimimo paslapties išsipildymo, visai mokyklos bendruomenei linkiu, kad ateinanti Kalėdų šventė prisiliestų prie visko, kas brangu, o laukimo laikas lai atneša atokvėpio, džiugesio ir ramybės akimirkas.
Paruošė tikybos mokytoja Dalė Kereišienė

Kaledinis atvirukas