Straipsniai

Priešmokyklinukai lankėsi bibliotekoje

Paskelbta: Ketvirtadienis, 08 spalio 2020

Spalio 8 dieną priešmokyklinės grupės ugdytiniai apsilankė mokyklos bibliotekoje. Vaikai susipažino su biblioteka ir ten galiojančiomis elgesio taisyklėmis, kur ir kokios knygos gyvena, kam bibliotekoje reikalingi kompiuteriai. Kad lentynose būtų kuo daugiau linksmų, nei liūdnų knygelių, pažadėjo jas saugoti, skaitant naudoti skirtuką.
   Po to visi patogiai įsitaisę ant sėdmaišių, klausėsi audio pasakos ,,Pagyrūnas baravykas“. Ją aptarę, vaikai išsirinko patikusių paveikslėlių su pagrindiniu klausytos pasakos personažu ir spalvino įvairiomis spalvomis. Kviečiu pasidžiaugti jų darbeliais bibliotekoje.
Vaikai pažadėjo būtinai sugrįžti ir tapti čia gyvenančių knygų draugais.

Parengė bibliotekininkė Vilija Urbšienė

N12309