Straipsniai

5-tokų susitikimas-iškyla

Paskelbta: Penktadienis, 19 birželio 2020

Išsiilgę vieni kitų, 5 klasės mokiniai, birželio 19 d. susitiko prie Balsupių tvenkinio: kūrė laužą, kepė dešreles ir gamino dešrainius, kalbėjosi, kas ir kaip leido laisvalaikį karantino metu, kokių naujų dalykų atrado, kaip sekėsi nuotolinis mokymasis...
   Tačiau, aišku, smagiausia ir įspūdingiausia – tai maudynės ežere, tad maudėsi visi į valias ir po intensyvaus trijų mėnesių darbo džiaugėsi vasaros dovanojamais malonumais.
   AČIŪ TĖVELIAMS UŽ VISAPUSIŠKĄ PAGALBĄ MOKANTIS NUOTOLINIU BŪDU, RUOŠIANTIS SUSITIKIMUI -IŠKYLAI.
   Už sukurtą laužą ir iškeptas dešreles dėkojame Deimilės Biskytės tėvams.

Gražios vasaros visiems!
   Vaizdo medžiagą apie iškylą rasite Čia.

Parengė 5 klasės vadovė Laura Urbšytė

N12197