Straipsniai

Integruotas dailės ir lietuvių kalbos projektas „Nuotolinio mokymosi veidas. Kur dėti kablelį?“

Paskelbta: Sekmadienis, 21 birželio 2020

Veidas yra žmogaus emocijų atspindys, o žodžiai atvertos širdies ženklas.
   Birželio 12–19 dienomis siekiant, kad ugdymo procesas būtų patrauklus ir prasmingas mokiniams 5, 6, ir 10 klasėse vykdytas integruotas dailės ir lietuvių kalbos projektas „Nuotolinio mokymosi veidas. Kur dėti kablelį?“, kurį organizavo vyresnioji dailės ir technologijų mokytoja Laura Urbšytė ir vyresnioji lietuvių kalbos mokytoja Aušra Biskienė.
   Projekto tikslas – aptarti nuotolinio mokymosi metu patirtas emocijas ir panaudojant netradicines medžiagas bei glaustą kalbą pristatyti savo jausmus.
   Šio projekto metu mokiniai susipažino su netradicine skulptūros gaminimo technika, įtvirtino veido piešimo, formavimo žinias ir įgūdžius, pakartojo priešingos reikšmės žodžius ir įsitikino taisyklingos skyrybos svarba.
   Mokinių darbus galite pamatyti Čia .

Parengė mokytojos Aušra Biskienė ir Laura Urbšytė

N12195