Straipsniai

Futbolo turnyras „Atverk duris vasarai 2019“ Keturvalakiuose

Paskelbta: Pirmadienis, 08 liepos 2019

Paguodos prizais, kuriuos įsteigė Lietuvos masinio futbolo asociacija, apdovanoti dauguma vaikų, kurie kupini noro laimėti, sąžiningai ir draugiškai spardė kamuolį futbolo aikštelėje. Už iniciatyvumą populiarinant futbolą asmeninės dovanos įteiktos ir renginio organizatorėms Aušrai Biskienei ir Vilijai Urbšienei.
Renginį organizuoti padėjo nepakartojami futbolo entuziastai Martynas Karpavičius ir Povilas Melnykas. Renginio akimirkas įamžino Aušra Biskienė.
   Nesvarbu, ar danguje švietė saulė, ar kaupėsi sunkūs lietaus debesys, futbolas, gera nuotaika, buvimas su draugais bei noras nugalėti renginio dalyviams suteikė nepakartojamų akimirkų ir džiugių emocijų.

Parengė Aušra Biskienė

N11271 N11272 N11273 N11274