Straipsniai

Aštuntokų kelionė po Dzūkiją

Paskelbta: Penktadienis, 07 birželio 2019

Grįžę atgal į sodybą alkani ir pavargę ėjome gamintis pietų ar, kaip daug kas sakė, „paskutinės vakarienės“, nes tai buvo mūsų paskutinis kartas gaminant ir valgant sodyboje. Kol vieni kepė dešreles, kiti šnekučiavosi įvairiuose sodybos kampučiuose. Kai maistas buvo paruoštas, visi susirinkome prie stalo, valgėme, kalbėjomės ir mėgavomės nuostabia Dzūkijos gamta. Pavalgius norėjosi pasiilsėti, bet nebuvo tam laiko, nes mums buvo likę vos kelios valandos, o dar daug ką reikėjo padaryti. Visi draugiškai kaip šeima ėjome tvarkyti „namus“: vieni plovė indus, kiti šlavinėjo, treti rinko šiukšles – visi dirbome kaip iš peties. Susidėjus daiktus, sutvarkius sodybą atėjo metas vykti namo, tačiau niekas išvykti nenorėjo, visiems buvo taip smagu, jog norėjosi dar pabūti. Pakeliui link namų dar sustojome ir aplankėme Kryžių Švč. M. Marijos Rožinio Karalienės koplyčią, šalia esantį medinių skulptūrų parką ir Metelių apžvalgos bokštą, pasidarėme keletą asmenukių atsiminimui.
   Išsiskirstėme į namus kupini įspūdžių ir puikiai pailsėję.

Parengė 8 klasės mokinė Viktorija Sarpaliūtė

N11200 N11201 N11202 N11203