Straipsniai

Pradinukų ekskursija

Paskelbta: Ketvirtadienis, 30 gegužės 2019

Senovėje karyba buvo neatskiriama vyrų gyvenimo dalis. Senobinės baltų karybos edukacijoje buvo supažindinami su to meto kario apranga, ginkluote, gyvenimo būdu. Mokiniai turėjo puikią progą pasijusti “senovinio kario kailyje“. Jie treniravosi ir mokėsi svaidyti mažąsias ietis – akstis, įveikti kliūtis nesiekiant žemės. Įsitikino, kaip svarbu girdėti vado nurodymus, būti dėmesingais.
   „Sugrįžę“ iš XIII a. vaikai galėjo pažaisti neįprastus žaidimus, įsiropšti į namelį medyje, pasisupti sūpuoklėse, išsikepti dešrelių ir smagiai papuotauti prie bendro stalo bei pasidalinti įspūdžiais.
Kelionė patiko ir mažiems, ir dideliems. Įspūdžiais dalinomės dar ir kitą dieną.

Pradinių klasių mokytojos Rima Dambrauskienė ir Renata Klimavičienė

N11150 N11151 N11152 N11153 N11154