Naujienos

„Sūduvos taurė“ išvyko į Dzūkiją

Paskelbta: Penktadienis, 19 rugsėjo 2014

Keturvalakių mokykla-daugiafunkcis centras, dalyvaudamas Masinio futbolo asociacijos inicijuojamame projekte „Linksmoji vasaros futbolo mokykla“, kartu su Marijampolės apskrities futbolo federacija organizavo tradicinį futbolo turnyrą „Sūduvos taurė 2014”, kuriame varžėsi berniukai ir mergaitės. Šioje futbolo šventėje dalyvavo dvylika komandų: Birštono SC, Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos, Simno gimnazijos, Alovės, Alvito, Alksninės, Gižų Kazimiero Baršausko pagrindinių mokyklų, Marijampolės FC, Vilkaviškio SM, Keturvalakių mokyklos-daugiafunkcio centro komandos.

Turnyras vyko Keturvalakių ir Gižų miesteliuose. Sužaidus komandoms pogrupiuose, ketvirtfinalyje ir pusfinaliuose paaiškėjo, kad mažajame finale susitinka Prienų komanda, kurį po įtemptų rungtynių 1-0 įveikė Simno antrąją komandą. Finale dėl pirmos vietos birštoniečiai po baudinių serijos 2-1 nugalėjo Simno pirmąją komandą ir iškovojo pagrindinį trofėjų. Rezultatyviausiu turnyro žaidėju tapo simnietis Arnas Ručys, įmušęs devynis įvarčius.

Visoms varžyboms teisėjavo Marijampolės futbolo centro auklėtiniai Tadas ir Adas Galinskai. Futbolininkų sveikata rūpinosi Vilkaviškio visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Žydrūnė Čekanavičienė. Šio turnyro globėjas - Lietuvos Respublikos Seimo narys Albinas Mitrulevičius.

Turnyro organizatorius Martynas Karpavičius.