Kalbų savaitė mokykloje

Paskelbta: Antradienis, 24 spalio 2023

N14233mYra sakoma-"Ką jaunas išmoksi, visą amžių nešiosi". Kalbas mokėti naudinga visiems. Jos suteikia galimybę surasti naujų draugų, praplėsti akiratį, atveria naujas mokymosi ir verslo galimybes, padeda lengviau pažinti kultūras.
   Rugsėjo mėnesio paskutinę savaitę mokiniai dalyvavo įvairiose veiklose. Kartu su dalykų mokytojais gilino jau turimas žinias, ieškojo informacijos, "keliavo" po skirtingas Europos valstybes. Veiklas apibendrino ir žinias patikrino vykusi viktorina "Kalbų savaitė". Tarpusavyje varžėsi 4 mokinių komandos. Laimėtojais tapo 7 klasės komanda. Sveikinimai nugalėtojams ir ačiū visiems dalyvavusiems, bei padėjusiems organizuoti veiklas.
Anglų kalbos mokytoja Rūta.

N14233 N14234