Straipsniai

Problemų sprendimo diena

Paskelbta: Penktadienis, 05 balandžio 2024

Problemu sprendimo diena 03 29

Kovo 29 dieną 5-8 klasių mokiniai sprendė problemą ,,Kaip suplanuoti kelionę", kad kelionė teiktų džiaugsmo, būtų saugi ir sėkminga. Kūrė planus plakatuose ir skaidrėse, pristatė draugams. Dalyvaudami žygyje, spręsdami užduotis, išbandė savo jėgas kelionėje  pesčiomis į Karklinius.
   Prie žygio prisijungė ir 4 klasės mokiniai, tai buvo jų startas į penktą klasę.
  Dėkojame mamai Daivai Andriušaitienei už skanius obuolius. Tėčiui šauliui Raimondui Kulbokai už saugų palydėjimą. Valgyklos darbuotojoms už skanią košę, Zinutei už arbatėlę.
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Neringa Jankauskienė
Daugiau nuotraukų