Valentino diena „Išvisos širdies“

Paskelbta: Trečiadienis, 21 vasario 2024

N1435mMeilės, dėmesio, rūpesčio, gražių žodžių reikia kiekvienam, todėl Mokinių taryba, norėdama parodyti, kokie svarbūs ir mylimi yra šalia esantys, kvietė visus šiltam bendravimui ir draugystei. Meilės dieną mokyklos bendruomenė stengėsi laikytis aprangos kodo – pasipuošti raudonos ar rožinės spalvos detalėmis. Visą savaitę mokykloje veikė Valentino paštas, kurį laiškanešiai išdalino adresatams ir taip nudžiugino mokinius ir mokytojus. Per ilgąsias pertraukas galėjo šokti „Just Dance“, sudalyvauti šventinėje viktorinoje. Valentino dieną mokykloje skambėjo muzika, vaikai vieni kitiems dalino juoką, šypsenas, vyravo džiugi, pakili nuotaika. Visi norintys galėjo nusifotografuoti prie Valentino foto sienos.
   Viskas, kas daroma su meile, siekiant nustebinti ir pradžiuginti, suteikia nuostabių akimirkų, kurios daro mūsų gyvenimą nepakartojamą.
Mokinių tarybos koordinatorė Sandra Valiūnaitė

N14350 N14351 N14352 N14353