Po rudens skraiste

Paskelbta: Antradienis, 24 spalio 2023

N14251m   Spalio mėnesį ikimokyklinio ugdymo ,,Pelėdžiukų“ grupėje vykdomas projektas ,,Po rudens skariste“, kurio tikslas kurti ir puoselėti vaikų, mokytojų ir visos bendruomenės santykius per kūrybą, atvirą, nuoširdų bendravimą ir bendradarbiavimą. Ieškodami naujų raiškos formų laviname ugdytinių meninį skonį, kūrybiškumą, estetinį erdvinį suvokimą. Sudarytos sąlygos laisvai reikšti savo idėjas kūrybos procese, patirti gerų emocijų. Projekto metu puoselėjame įstaigos bendruomenės aktyvumą, bendravimą ir bendradarbiavimą.
   Pasivaikščiojimų po rudenėjantį parką metu ne kartą vaikai apkabino skirtingo storio medžius, ieškojo skirtumų ir panašumo, pažino krūmus ir medžius, skaičiavo lapelius, spyglius, kaštonus, giles, kankorėžius. Dėliodami kūrė darbelius. Pasigamino rudeniu dvelkiančią puokštę. Daug išgirdo apie gamtos saugojimo, priežiūros svarbą.
Mokytoja I.Slibinskienė

N14251 N14252