,,Kelios raudonos erškėtuogės“

Paskelbta: Antradienis, 31 sausio 2023

N1389m ,,Kelios raudonos erškėtuogės/ ant šlapių, plikų jau šakų užsilikusios/ šiaurės vakarų stipraus vėjo draskomos..“( Nijolė Miliauskaitė-Bložienė)
   Sausio 27 dieną mokykloje vyko įvairios veiklos, skirtos prisiminti mūsų kraštietę, buvusią mokyklos mokinę, Nacionalinės premijos laureatę N. Miliauskaitę-Bložienę.
   Pertraukų metu žiūrėjome dokumentinį Vytauto V. Landsbergio filmą ,,Verdenė“. Mokiniai išgirdo pačios rašytojos skaitomų eilėraščių, pamatė jos artimiausius žmones: vyrą, taip pat rašytoją Vytautą Bložę, tetą, studijų laikų draugę, kurie dalinosi prisiminimais.
   7-8 klasių mokiniai lietuvių kalbos pamokų metu prisiminė poetės biografiją, skaitė ir nagrinėjo pasirinktą eilėraštį, savo žinias pasitikrino viktorinoje.
   Taip pat bibliotekoje surengta straipsnių, nuotraukų, poetės knygų paroda. Nuotraukos surinktos iš mokyklos metraščio.
Parengė bibliotekininkė Vilija Urbšienė ir
lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Regina Gintautaitė-Aželskienė