Pasaulinė sveikatos diena

Paskelbta: Pirmadienis, 11 balandžio 2022

N1336mBalandžio 7 –oji – Pasaulinė sveikatos diena. Mūsų mokykloje nuo pat ryto visi pradinių klasių mokinių užsiėmimai buvo skirti praktinei, kūrybinei veiklai "Gyvenu sveikai, gyvenu gerai". Kol mažesnieji dalyvavo robotikos edukacijoje, 3-4 klasių mokiniai žygiavo su šiaurietiškomis lazdomis. Vėliau grupės keitėsi veiklomis, tad ir įspūdžių buvo daug. Visi praėjome Rausvės upelio pakrante, liepų alėja, aplankėme Balsupių tvenkinio pusiasalį. Tik spėk aplinkui dairytis: bebrų namas, laukinių bičių drevė, varnų „viešbučiai“, išdidžiosios gulbės, pilkosios gervės, gandrų porelė, ... O kiek dar gėlyčių – pirmųjų pavasario pranašų pamatėme, visų pavadinimus pakartojome ir prisiminėme.
   Kas gali būti sveikiau už gerą nuotaiką ir gryną pavasario orą?
Vyresnioji pradinių klasių mokytoja Jolanta Puskunigienė

N13360 N13361 N13362 N13363