Balandžio 6-oji - saugaus eismo diena

Paskelbta: Ketvirtadienis, 07 balandžio 2022

N1335m Minint šią dieną balandžio 5 d. mūsų mokykloje lankėsi Lietuvos automobilių kelių direkcijos tarptautinių ryšių ir komunikacijos skyriaus vadybininkė Natalija Kvietkauskienė, kuri 6-8, 10 klasių mokiniams vedė protų mūšį saugaus eismo tema. Kartu atvyko ir Marijampolės apskr. VPK Vilkaviškio r. PK bendruomenės pareigūnės Vilija Grybauskienė, Agnė Petraitienė. Renginį pagyvino nenuorama šuniukas Amsis.
   Protmūšį laimėjo 7 kl. komanda ,,Bizai", kurie atsakė į daugelį sudėtingų ir žinių reikalaujančių klausimų. Antrą vietą užėmė 8 klasės komanda „Patruliai“, trečią - 10 klasės komanda „Įspėjamieji ženklai“, ketvirtoje vietoje liko šeštokai.
Visi dalyviai buvo apdovanoti Lietuvos automobilių kelių direkcijos įsteigtais prizais.
   Vilkaviškio r. PK bendruomenės pareigūnė Vilija Grybauskienė pradinių klasių mokiniams priminė priežastis, sukeliančias daugiausiai nelaimingų atsitikimų dėl nedrausmingų eismo dalyvių. Tai, kelių eismo taisyklių neišmanymas, neatidumas, skubėjimas! Visi kartu sutarė, kad šias priežastis galima pašalinti labai lengvai, tik reikia: žinoti kelių eismo taisykles, būti atidiems, niekuomet neskubėti, gerbti kitus eismo dalyvius.
   Saugumas – visų mūsų rūpestis. Tad, būkime saugūs kelyje ir savo pavyzdžiu mokykime kitus.

Renginio organizatoriai

N13350 N13351 N13352 N13353 N13354 N13355 N13356