Apskrito stalo diskusija

Paskelbta: Penktadienis, 18 kovo 2022

N1326mKovo 16 d. mokykloje vyko apskrito stalo diskusija „Tėvų indėlis siekiant individualios vaiko pažangos“. Jos tikslas – paskatinti tėvus aktyviai įsitraukti į mokinio pažangos gerinimo procesus, priminti, koks svarbus jų dalyvavimas problemų sprendime.
   Susirinkusius dalyvius pasveikino pradinių klasių skaitovai: M. Ragažinskas, D. Pečiulis, E. Mazėtytė ir S. Maučeckaitė. Ši diskusija tai tęstinė veikla po neseniai tėvams organizuotos psichologės J. Bortkevičienės paskaitos. Abiejų bendras tikslas – padėti vaikui siekti individualios pažangos. Dirbdami grupėse, remdamiesi patirtimi išgryninome, kokiais būdais galime padėti vaikui pažinti save, kaip teisingai užduoti klausimus, kad vaikas išsipasakotų, kaip spręsti iškilusias problemas, o atlikdami praktines užduotis, besidalindami patirtimis, mokydamiesi vieni iš kitų sprendėme realias situacijas. Kliūtys ir nesėkmės gali tapti geru mokytoju.
   Pasidžiaugę nuoširdžiu tėvų rūpesčiu, aktyviu dalyvavimu subūrėme aktyvių tėvų grupę, kuri įsilietų į mokyklos veiklas, siūlytų idėjas – taip dar labiau stiprindama ryšį tarp tėvų, vaikų ir mokytojų.

Diskusijos moderatorės Jolanta Puskunigienė ir Renata Klimavičienė

N13260 N13261 N13262 N13263 N13264