Meninio skaitymo konkursas „TĖVYNEI IŠ VAIKO ŠIRDELĖS 2022“

Paskelbta: Antradienis, 01 kovo 2022

N1322m Vasario 24 d. mūsų mokykloje buvo surengtas 1–4 klasių mokinių raiškaus skaitymo konkursas „Tėvynei iš vaiko širdelės“. Konkursantų pasirodymai jaudino nuoširdumu, pastangomis kuo išraiškingiau, emocionaliau perteikti pasirinktą tekstą. Skambėjo daug posmų apie gražiausią tėviškės kraštą, žemę, pavasarį... Trečios klasės mokinių skaitomi prozos kūriniai apie neklaužadą Lukošiuką (autorius V. Račickas) gausiam žiūrovų būriui spaudė šypsenas. Visus pasirodymus stebėjo komisija: pradinių klasių mokytojos ir komisijos pirmininkė lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja Aušra Biskienė. Kol buvo renkami nugalėtojai, dalyviai, vadovaujami muzikos mokytojos Janinos Burbienės, žaidė žaidimus-ratelius, dainavo dainas Tėvynei.
   Šių metų konkurso nugalėtojais tapo dvi 1 klasės mokinės – Kamilė Povilaitytė ir Aida Pajaujytė, dvi 2 klasės mokinės – Domantė Biskytė bei Smiltė Maučeckaitė, 3 klasės – Emilija Mazėtytė, Dominykas Pečiulis, 4 klasės – Matas Ragažinskas.
   Sveikiname nugalėtojus ir linkime sėkmės filmuojantis. Jų deklamuojamų poezijos ar skaitomų prozos kūrinių vaizdo įrašai bus siunčiami į Vilkaviškio pradinę mokyklą ir demonstruojami šios mokyklos internetinėje svetainėje www.vilkaviskiopradine.lt.

Vyresnioji pradinių klasių mokytoja Jolanta Puskunigienė

N13220 N13221 N13222