Socialinis emocinis ugdymas priešmokyklinio ugdymo grupėje

Paskelbta: Antradienis, 14 sausio 2020

N1187mNuo pat 2019–2020 m. m. rugsėjo mėnesio priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytiniai, kaip ir visi mokyklos mokiniai, dalyvauja socialinio emocinio ugdymo (SEU) programoje „Laikas kartu“. Gebėjimas bendrauti, pasitikėjimas savimi, santykių kūrimas, socialinis aktyvumas, streso valdymas, pagarba kitiems yra tik keletas įgūdžių, kuriuos vaikai įgis dalyvaudami šioje programoje. Vaikai mažais žingsneliais mokosi atpažinti, valdyti emocijas, dalintis, nusiraminti, įvardyti savo interesus ir pomėgius, bendrauti. Priešmokyklinukams geriausiai sekasi pasakyti, kaip jie jaučiasi, ką mėgsta veikti ar ką geba padaryti. Sunkiau sekasi nusiraminti ir klausytis kito. Tada į pagalbą vaikams ateina meškiukas Tukas, klausymosi „Šviesoforas“ ir linksmos, šioje programoje esančios, dainelės.
Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Vida Liaudaitienė

N11870 N11871 N11872 N11873