2022-2023 mokslo metai
ETEC-2022 jaunųjų dviratininkų saugaus eismo konkursas Kroatijoje |
A.Šlekytė 5 kl. K. Marcinkevičiūtė 6 kl. A. Andriušaitis 6 kl. J. Augulevičius 6 kl. |
N. Jankauskienė |
10 vieta |
Lietuvių kalbos tarptautinės KINGS olimpiados finalas |
G. Urbšytė 5 kl. |
R. Gintautaitė- Aželskienė |
I lygmens diplomas |
Lietuvių kalbos tarptautinės KINGS olimpiados finalas |
G. Marcinkevičius 2 kl. |
R. Dambrauskienė |
I lygmens diplomas |
Vilkaviškio r. savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro inicijuojamas konkursas, atvirukas - laiškas „Mano patarimai draugui – kodėl verta gyventi!“ |
G. Šlekytė 7 kl. |
I. Pociuvienė |
Nugalėtoja rajono mokyklų 7-8 klasių mokinių tarpe |
Lietuvių kalbos konkursas ,,Olympis 2022 - Rudens sesija” |
G. Urbšytė, 5 kl. D. Biskytė, 8 kl. M. Ragažinskas, 5 kl. K. Marcinkevičiūtė, 6 kl. N. Nemura, 6 kl. K. Brazaitytė, 5 kl. A.Liutkevičiūtė, 5 kl. T. Bagdanavičius, 6 kl. K. Laskevičius, 6 kl. E. Puskunigytė, 7 kl. A. Černiakaitė, 8 kl. A. Laskevičiūtė 8 kl. |
R. Gintautaitė- Aželskienė |
I laipsnio I laipsnio II laipsnio II laipsnio II laipsnio III laipsnio III laipsnio III laipsnio III laipsnio III laipsnio III laipsnio III laipsnio |
,,Olympis 2022 - Rudens sesija” biologija, gamta ir žmogus |
G. Urbšytė 5 kl. M. Ragažinskas 5 kl. A. Urbšys 6 kl. N. Nemura 6 kl. Ž. Mieliauskas 7 kl. D. Biskytė 8 kl. |
L. Urbšytė |
I laipsnio III laipsnio III laipsnio III laipsnio III laipsnio III laipsnio |
Marijampolės apskrities mokinių kūrybos darbų paroda ,,Balti pasivaikščiojimai“ |
D. Biskytė U. Babarskaitė A. Laskevičiūtė E. Virpšaitė |
L. Urbšytė |
Prizinės vietos nugalėtojai |
„Olympis 2022 - Rudens sesija“ lietuvių kalba |
E. Jokubynaitė, 2 kl. A. Pajaujytė, 2 kl. G. Puskunigytė, 2 kl. K. Povilaitytė, 2 kl. R. Švedaitė, 2 kl. |
R. Dambrauskienė |
I laipsnio II laipsnio III laipsnio III laipsnio III laipsnio |
,,Olympis 2022 - Rudens sesija” anglų kalba |
S. Stočkus, 2 kl. K. Brazaitytė 5 kl. G. Urbšytė 5 kl. A. Liutkevičiūtė 5 kl. M. Ragažinskas 5 kl. A. Mieliauskaitė 6 kl. A. Urbšys 6 kl. A. Gražulytė 6 kl. K. Marcinkevičiūtė 6 kl. |
V. Senkuvienė |
II laipsnio I laipsnio I laipsnio I laipsnio I laipsnio I laipsnio I laipsnio II laipsnio II laipsnio |
,,Olympis 2022 - Rudens sesija” istorija |
D. Biskytė 8 kl. |
R. Treikauskienė |
I laipsnio |
Vilkaviškio rajono savivaldybės MŽ kaimo vietovių mokyklų mergaičių kvadrato varžybos (gimusių 2010 m. ir jaunesnių) |
K. Marcinkevičiūtė 6 kl. K. Brazaitytė 5 kl. |
P. Melnykas |
III vieta |
Vilkaviškio rajono savivaldybės MŽ kaimo vietovių mokyklų berniukų kvadrato varžybos (gimusių 2010 m. ir jaunesnių) |
I. Čeponas 6 kl. J. Augulevičius 6 kl. K. Laskevičius 6 kl. P. Navickas 6 kl. A. Andriušaitis 6 kl. M. Ragažinskas 5 kl. A. Kubelskas 5 kl. |
P. Melnykas |
II vieta |
Vilkaviškio rajono savivaldybės MŽ kaimo vietovių mokyklų kvadrato varžybos (gimusių 2012 m. ir jaunesnių) |
Dominykas Pečiulis, 4 kl. Augustas Gailušis, 3 kl. Domantė Biskytė, 3 kl. Smiltė Maučeckaitė, 3 kl. |
R. Klimavičienė |
III vieta |
Vilkaviškio rajono savivaldybės mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų berniukų futbolo 5x5 varžybos |
I. Čeponas 6 kl. J. Augulevičius 6 kl. P. Navickas 6 kl. A. Andriušaitis 6 kl. M. Ragažinskas 5 kl. B. Kubelskas 5 kl. P. Meiliūnas 5 kl. |
P. Melnykas |
I vieta |
Zoninės kaimo vietovių mokinių, berniukų futbolo 5x5 varžybos Prienuose. |
I. Čeponas 6 kl. J. Augulevičius 6 kl. P. Navickas 6 kl. A. Andriušaitis 6 kl. M. Ragažinskas 5 kl. C. Kubelskas 5 kl. P. Meiliūnas 5 kl. |
P. Melnykas |
II vieta |
Vilkaviškio r. savivaldybės 4 klasių mokinių konkursas “Gudri lapė” |
Augustas Andriušaitis 4 kl. |
J. Puskunigienė |
2 vieta rajone |
Vilkaviškio rajono savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų 5-11 klasių mokinių konkursas-viktorina ,,Žinau - esu saugus” |
Kotryna Brazaitytė, 5 kl. Nojus Nenura 6 kl. K. Marcinkevičiūtė 6 kl. |
N. Jankauskienė |
III vieta II vieta I vieta |
Vilkaviškio r. mokinių kūrybinių darbų konkursas “Visi po viena saule” |
V. Andriušaitytė 4 kl. K. Kubelskaitė 4 kl. E. Mazėtytė 4 kl. E. Rutkauskaitė 4 kl. |
J. Puskunigienė |
III vieta |
Vilkaviškio r. savivaldybės pradinių klasių mokinių piešinių konkursas “Esu saugus” |
V. Andriušaitytė 4 kl. |
J. Puskunigienė |
II vieta |
Mergaičių futbolo varžybos „Ladygolas“ Kybartų Saulės progimnazijoje. |
G. Urbšytė 5 kl. K. Brazaitytė 5 kl. A. Šlekytė 5 kl. A. Liutkevičiūtė 5 kl. A. Gražulytė 6 kl. |
P. Melnykas |
IV vieta |
Tarpzoninės kaimo vietovių mokinių berniukų futbolo 5x5 varžybas Jurbarke |
Čeponas 6 kl. J. Augulevičius 6 kl. P. Navickas 6 kl. A. Andriušaitis 6 kl. M. Ragažinskas 5 kl. D. Kubelskas 5 kl. P. Meiliūnas 5 kl. |
P. Melnykas |
IV vieta |
Nacionalinis konkursas “Lietuvos pradinukų matematikos olimpiada” |
A. Andriušaitis 4 kl. |
V vieta |
|
Vilkaviškio rajono savivaldybės mokyklų mokinių, lengvosios atletikos pavasario kroso pirmenybės Vaclovo Miliausko atminimo taurei laimėti. |
P. Navickas 6 kl. |
P. Melnykas |
I vieta |
Piešinių konkursas “Pažvelgus nuo Vištyčio kalvų…” |
V. Andriušaitytė 4 kl. |
J. Puskunigienė |
III vieta |
Dalyvavimas kamuolio žongliravimo konkurse “Mano laikas, mano draugai, mano futbolas” |
J. Augulevičius 6 kl. S. Maučeckaitė 4 kl. |
P. Melnykas R. Klimavičienė |
Atminimo taurė Padėkos raštas |
Jaunųjų dviratininkų varžybos ,,Saugus ratas” |
A.Šlekytė 5 kl. A. Andriušaitis 6 kl. K. Marcinkevičiūtė 6 kl. T. Žiurinskas 8 kl. |
N. Jankauskienė |
III vieta Lietuvoje |
2021-2022 mokslo metai
Respublikinės Kings olimpiados (lietuvių kalbos) finalas (2021 ruduo) (Mokytoja A. Biskienė) |
||
D. Biskytė |
7 kl. |
VIII vieta |
Edukacinis konkursas Olympis (anglų k.) 2021 m. rudens sesija (Mokytoja V. Senkuvienė) |
||
A. Gailušis G. Urbšytė K. Brazaitytė D. Biskytė G. Murauskaitė A. Andriušaitis V. Bagdanavičius E. Mazėtytė |
2 kl. 4 kl. 4 kl. 2 kl. 2kl. 3 kl. 3 kl. 3 kl. |
I lygio diplomas + medalis I lygio diplomas + medalis I lygio diplomas + medalis I lygio diplomas II lygio diplomas I lygio diplomas II lygio diplomas II lygio diplomas |
Edukacinis konkursas Olympis (informacinių technologijų) 2021 m. rudens sesija (Mokytoja V. Dukštienė) |
||
K. Brazaitytė G. Urbšytė M. Ragažinskas A. Šlekytė P. Meiliūnas Ą. Šilaikis A. Kubelskas |
4 kl. 4 kl. 4 kl. 4 kl. 4 kl. 4 kl. 4 kl. |
I lygio diplomas I lygio diplomas II lygio diplomas II lygio diplomas II lygio diplomas II lygio diplomas II lygio diplomas |
Edukacinis konkursas Olympis (biologijos) 2021 m. rudens sesija (Mokytojos: 1 kl. – R. Dambrauskienė, 2 kl. –R. Klimavičienė, 3 kl. – J. Puskunigienė, 4 kl. – V. Dukštienė) |
||
A. Pajaujytė G. Marcinkevičius K. Povilaitytė A. Gailušis D. Biskytė G. Murauskaitė S. Maučeckaitė E. Brazys K. Brazaitytė G. Urbšytė |
1 kl. 1 kl. 1 kl. 2 kl. 2 kl. 2 kl. 2 kl. 2 kl. 4 kl. 4 kl. |
I lygio diplomas I lygio diplomas I lygio diplomas I lygio diplomas I lygio diplomas II lygio diplomas II lygio diplomas III lygio diplomas I lygio diplomas I lygio diplomas |
Edukacinis konkursas Olympis (matematika) 2021 m. rudens sesija (Mokytojos: 1 kl. – R. Dambrauskienė, 2 kl. –R. Klimavičienė, 3 kl. – J. Puskunigienė, 4 kl. – V. Dukštienė) |
||
A. Pajaujytė K. Povilaitytė G. Marcinkevičius S. Stoškus A. Gailušis D. Biskytė G. Murauskaitė S. Maučeckaitė E. Pečiulis V. Andriušaitytė G. Urbšytė K. Brazaitytė |
1 kl. 1 kl. 1 kl. 1 kl. 2 kl. 2 kl. 2 kl. 2 kl. 3 kl. 3 kl. 4 kl. 4 kl. |
III lygio diplomas I lygio diplomas I lygio diplomas I lygio diplomas II lygio diplomas II lygio diplomas III lygio diplomas III lygio diplomas II lygio diplomas II lygio diplomas I lygio diplomas III lygio diplomas |
Edukacinis konkursas Olympis (lietuvių k.) 2021 m. rudens sesija (Mokytojos: 1 kl. – R. Dambrauskienė, 2 kl. –R. Klimavičienė, 3 kl. – J. Puskunigienė, 4 kl. – V. Dukštienė) |
||
A. Pajaujytė K. Povilaitytė A. Gailušis D. Biskytė G. Murauskaitė E. Brazys S. Maučeckaitė E. Rutkauskaitė M. Mačiunskas G. Urbšytė K. Brazaitytė |
1 kl. 1 kl. 2 kl. 2 kl. 2 kl. 2 kl. 2 kl. 3 kl. 3 kl. 4 kl. 4 kl. |
I lygio diplomas I lygio diplomas I lygio diplomas I lygio diplomas II lygio diplomas II lygio diplomas II lygio diplomas II lygio diplomas I lygio diplomas I lygio diplomas I lygio diplomas |
Rudens kroso pirmenybės (Mokytojas P. Melnykas) |
||
D. Bendaravičius A. Zigmantaitė P. Navickas J. Augulevičius N. Zigmanta |
8 kl. 8 kl. 5 kl. 5 kl. 10 kl. |
I vieta I vieta IV vieta VI vieta VI vieta |
Vilkaviškio r. sav. bendrojo ugdymo mokyklų pradinių klasių mokinių dailyraščio konkursas „Mano dailus raštas puošia Lietuvos vardą“ (Mokytoja V. Dukštienė) |
||
G. Urbšytė |
4 kl. |
II vieta |
Pavasario kroso varžybos (Mokytojas P. Melnykas) |
||
D. Bendaravičius A. Zigmantaitė N. Zigmanta |
8 kl. 8 kl. 10 kl. |
I vieta I vieta VI vieta |
Spartakiada Gižų Kazimiero Baršausko mokykloje-daugiafunkciame centre (Mokytojas P. Melnykas) |
||
Virvės traukimas (komandinė rungtis) Futbolas (komandinė rungtis) Estafetė (komandinė rungtis) |
III vieta II vieta II vieta |
Respublikinės Kings olimpiados (lietuvių kalbos) finalas (2022 pavasaris) (Mokytoja R. Klimavičienė) |
||
D. Biskytė |
2 kl. |
I lygio diplomas |
Respublikinės Kings olimpiados (matematikos) finalas (2022 pavasaris) (Mokytoja S. Čibirkienė) |
||
D. Biskytė |
7 kl. |
I lygio diplomas |
Vilkaviškio r. sav. bendrojo ugdymo mokyklų pradinių klasių mokinių konkursas „Mažasis diktantas“ (Mokytoja V. Dukštienė) |
||
G. Urbšytė |
4 kl. |
III vieta |
Respublikinė bendrojo lavinimo mokyklų 5–8 klasių mokinių bendradarbiaujančių su pagalbos mokiniui specialistais, matematikos olimpiada (Mokytoja metodininkė S. Čibirkienė, logopedė, specialioji pedagogė K. Vizbarienė) |
||
V. Jokubynas E. Žaldarytė M. Rutkauskas |
8 kl. 8 kl. 8 kl. |
II vieta II vieta II vieta |
Edukacinis konkursas Olympis (anglų k.) 2022 m. pavasario sesija (Mokytoja V. Senkuvienė) |
||
G. Urbšytė K. Brazaitytė A. Andriušaitis V. Bagdanavičius E. Mazėtytė |
4 kl. 4 kl. 3 kl. 3 kl. 3 kl. |
I lygio diplomas I lygio diplomas I lygio diplomas II lygio diplomas II lygio diplomas |
Respublikinės Lietuvos jaunųjų dviratininkų varžybos „Saugus ratas“ regioninis etapas (Trenerė N. Jankauskienė) |
||
J. Augulevičius G. Šlekytė T. Žiurinskas A Šlekytė E. Puskunigytė K. Marcinkevičiūtė P. Navickas |
5 kl. 6 kl. 7 kl. 4 kl. 6 kl. 5 kl. 5 kl. |
I vieta (komandinė) I vieta (komandinė) I vieta (komandinė) III vieta (individuali) I vieta (individuali) II vieta (individuali) - |
Futbolo turnyras ,,Vasaros įvartis-2022“ Barninkuose (Mokytojas P. Melnykas) |
|
Komanda |
III vieta |
Rajoninis piešinių konkursas „30 Vištyčio regioninio parko vertybių“ (Mokytoja R. Dambrauskienė) |
||
R. Švedaitė |
1 kl. |
III vieta |
Respublikinės Lietuvos jaunųjų dviratininkų varžybos „Saugus ratas“ finalas (Trenerė N. Jankauskienė) |
||
J. Augulevičius G. Šlekytė T. Žiurinskas |
5 kl. 6 kl. 7 kl. |
II vieta (komanda) |
A. Šlekytė |
4 kl. |
IV vieta |
E. Puskunigytė |
6 kl. |
V vieta |
2020–2021 mokslo metai
1. Kauno Pedagogų Kvalifikacijos Centro organizuotas respublikinis konkursas ,,Shaping peace with nature“ II vieta, 3 klasės mokinė Kotryna Brazaitytė (anglų kalbos mokytoja metodininkė Vida Senkuvienė)
2. Vilkaviškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuotas atviruko-laiško konkursas „Mano patarimai draugui – kodėl verta gyventi“ nugalėtoja 6 klasės mokinė Deimilė Biskytė (etikos mokytoja, psichologė Inga Pociuvienė)
2019–2020 mokslo metai
2. Vilkaviškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuojamas konkursas „Aš galiu rinktis“
II vieta, 7 klasės mokinių komanda, klasės vadovė, lietuvių kalbos mokytoja Regina Gintautaitė-Aželskienė
1. Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro iniciatyva „Atverk duris vasarai“
Aktyviausiai ir įdomiausiai iniciatyvos veiklas organizavusi įstaiga, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, lietuvių kalbos mokytoja Aušra Biskienė, bibliotekininkė Vilija Urbšienė, dailės ir technologijų mokytoja Laura Urbšytė