Karklinių UDC bendruomenė savaitgalį praleido žygiuodama „Šaltinių taku“

Paskelbta: Ketvirtadienis, 27 balandžio 2017

Balandžio 23 dieną Kauno r. Kačerginės daugiafunkcis centras pakvietė Vilkaviškio r. Keturvalakių mokyklos-daugiafunkcio centro Karklinių darbuotojas į sveikatingumo rytmetį šiaurietiško ėjimo lazdomis „Šaltinio taku“. Pasivaikščiojimas šiaurietišku ėjimu po nuostabią gamtą, tai ne tik fizinis aktyvumas, bet ir atsipalaidavimas.
   Kačerginės daugiafunkcio centro pavaduotoja ugdymui Dovilė Mikuckienė supažindino su šiaurietiško ėjimo technika ir „Šaltinio taku“, kuriuo žygiuojant ir žvelgiant į Nemuną, atsiveria nuostabūs vaizdai.
   Dalyviai, įveikę 5 km atstumą, susėdo prie vaišių stalo pasidalinti įspūdžiais, atsigerti šiltos arbatos ir pasivaišinti skania koše, kurią paruošė virėja Birutė Matukienė. Vėliau visi kartu aptarė ir ateities bendradarbiavimo planus.
   Žygį organizavo Kauno r. Kačerginės daugiafunkcio centro sporto ir sveikatos veiklos organizatorius Martynas Karpavičius.

UDCN831 UDCN832UDCN833 UDCN834