Kai mokiniai atostogauja, mokosi mokytojai

Paskelbta: Ketvirtadienis, 22 vasario 2018

N981m XXI amžius – informacinių technologijų amžius. Dėl nuolatinės technologijų kaitos ir naujovių diegimo mokyklose, mokytojai privalo gebėti taikyti technologijomis grindžiamą mokymąsi, skaitmeninį raštingumą, socialinių tinklų naudojimą, kas leidžia sukurti naują kokybę bendrojo lavinimo mokykloje. Todėl vasario 22 d. mokykloje vyko seminaras mokytojams tema „Google teikiamų paslaugų taikymas ugdymo procese. Programinės įrangos NetSupport pristatymas“. Mokymus vedė informacinių technologijų mokytojas metodininkas Nerijus Mašalaitis.
   Seminaro metu mokytojai mokėsi naudotis NetSupport programine įranga, kuri sudaro galimybę visų dalykų mokytojams vesti pamokas išnaudojant informacines technologijas. Taip pat dalyviai susipažino su Google disko teikiamomis galimybėmis.
   Taigi tikėtina, kad po tokių mokymų mokytojai dažniau pritaikys informacines technologijas efektyviam mokymui ir mokymuisi.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aušra Biskienė

N9811 N9812 N9813 N9814