Padėka už dovanotas knygas

Paskelbta: Trečiadienis, 12 balandžio 2017

Bibliotekos – tai žmogaus dvasinių vertybių lobynas.
G. Leibnicas

Nuoširdžiai ačiū mokytojams ir mokiniams, kurie prisidėjo prie akcijos ,,Tapk knygnešiu, padovanok knygą, kurią perskaitei, kitam“ ir padovanojo mokyklos bibliotekai knygų: mokytojai Rūtelei Leškevičienei, sekretorei Monikai Jokubynienei, 2 klasės mokiniui Ignui Kaptielovui, 3 klasės mokinėms Landrai Andriušaitytei ir Emai Maučeckaitei, 4 klasės mokiniui Ignui Sakalauskui.
  Direktorė Violeta Šaukščiuvienė prisidėjo prie akcijos, padovanodama po knygelę, daugiausiai knygų perskaičiusiems mokiniams: Karolinai Marcinkevičiūtei, Paulinai Šneiderytei, Deimilei Biskytei, Emai Maučeckaitei, Ignui Sakalauskui.
Dėkoju už vertingas ir reikalingas knygas.

Bibliotekininkė Vilija Urbšienė