Sveikas, rugsėji!

Paskelbta: Pirmadienis, 08 rugsėjo 2014

Žvilgsniu palydime liepsnojančius beržus ir kaštonus, nerimastingai įsiklausome į laukus gaivinančią rudenio tylą… Kad ir kaip bebūtų gaila, bet žaliasparnė vasarėlė jau nuplasnojo. Rytmetiniai rugpjūčio voratinkliai suspindi rasos lašais. Tačiau ruduo per geltonuojančias lapų kibirkštis padvelkia gerumu, dosnumu, išmintimi ir linksmu vaikų klegesiu. Kažkur iš toli pasigirsta skambėjimas. Tai rugsėjo pirmoji vėl sugrįžta pas mus. Ji visus pakviečia į stebuklingą vaikystės šalį… Visa centro bendruomenė laukėme sugrįžtančių ir naujai priimtų vaikučių. O jų šiemet susirinko net 24. Visi įsikurs atnaujintose erdvėse, naujais baldeliais apstatytoje grupėje ir miegamajame.  Džiugaus vaikų klegesio pasiilgo Karklinių bendruomenės, centro darbuotojų ir mamyčių dėka perdažyta žaidimų aikštelė. Auklėtojos  pasiruošę įdomiai ir skatinančiai ugdomajai veiklai.

Sveikinam visus, kurie atskubėjote į mūsų darželį, su Mokslo ir žinių diena! Tėveliams ir vaikučiams linkim, kad visus mokslo metus mus lydėtų gražus ir šiltas tarpusavio bendravimas, supratimas ir pasitikėjimas.

Auklėtoja Jolanta