PRISIMINĖM VELYKŲ PAPROČIUS...

Paskelbta: Antradienis, 22 balandžio 2014

Balandžio 11 dieną į centrą Karkliniuose Velykų bobutės (Regina Mineikienė ir Zina Šneiderienė) sukvietė visus norinčius prisiminti Velykų papročius, tradicijas ir pasidalinti margučių marginimo būdais. Atėjusieji galėjo pasidžiaugti centro darbuotojų suorganizuota margučių paroda, kurios iniciatorė - Vitalija Kudžmaitienė iš Keturvalakių miestelio, pasiūliusi eksponuoti margučius, puoštus karštais klijais ir dažytus aerozoliniais dažais. Parodą papildė S. Budrevičienės nuostabiai graviruoti margučiai, V. Dženkauskienės marginti vašku, V. Žemantauskienės žolelėmis, Z. Šneiderienės siūlais ir medžio šakelėmis. Ant stalo puikavosi medinis kiaušinis, valgytojų laukė šokoladiniai.....Visus sunku ir suminėti.

Šventės metu skambėjo akordeono muzika, kurią mums dovanojo Degučių kaimo muzikantas Vytautas Grigas. Keletą kūrinių jis atliko duetu su centro direktore V. Šaukščiuviene.  Moterys noriai dainavo liaudiškas dainas.

Dėkojame visiems už nuoširdų dalyvavimą, atsineštą šventinę nuotaiką ir mokėjimą savo džiaugsmu pasidalinti su kitais.

Centro kuratorė Jolanta Puskunigienė