DARBUOTOJŲ SĄRAŠAS 2023–2024 M. M.
Sidutė Černauskienė |
Direktorė |
Neringa Jankauskienė |
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui, UDC kuratorė, etikos mokytoja, 8 klasės vadovė |
Renata Klimavičienė |
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui, vyr. pradinių klasių mokytoja, 4 klasės vadovė |
Valė Dženkauskienė |
Vyr. ikimokyklinio ugdymo mokytoja |
Ingrida Slibinskienė |
Vyr. ikimokyklinio ugdymo mokytoja |
Virginija Dukštienė |
Priešmokyklinio ugdymo mokytoja, Pradinių klasių tikybos mokytoja |
Rima Dambrauskienė |
Vyr. pradinių klasių mokytoja, 3 klasės vadovė |
Jolanta Puskunigienė |
Vyr. pradinių klasių mokytoja, 1 klasės vadovė |
Aušra Dievokaitytė |
Vyr. lietuvių kalbos mokytoja, 5 klasės vadovė |
Rūta Ražukienė |
Vyr. anglų kalbos mokytoja |
Edita Jūrienė |
Vyr. istorijos mokytoja |
Roma Jasinauskienė |
Vyr. rusų kalbos mokytoja |
Brigita Grėbliauskienė |
Matematikos mokytoja |
Laura Urbšytė |
Biologijos, gamtos ir žmogaus mokytoja |
Mindaugas Janulaitis |
Geografijos mokytojas |
Valdas Strazdas |
Chemijos ir fizikos mokytojas |
Janina Burbienė |
Vyr. muzikos mokytoja |
Giedrius Plečkaitis |
Technologijų, žmogaus saugos, informacinių technologijų mokytojas, kompiuterinių priežiūros specialistas |
Povilas Melnykas |
Vyr. fizinio ugdymo mokytojas |
Virginija Armanavičienė |
Dailės mokytoja, ekspertė |
Eglė Simanauskienė |
Vyr. šokio mokytoja |
Oksana Micevičienė |
Mokytojo padėjėja |
Vida Liaudaitienė |
Mokytojo padėjėja |
Iveta Mičiūrinaitė |
Mokytojo padėjėja, pailgintos dienos grupės mokytoja |
Zina Šneiderienė |
Ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja |
Vilija Urbšienė |
Bibliotekininkė, pailgintos dienos grupės mokytoja |
Inga Pociuvienė |
Psichologė |
Sandra Valiūnaitė |
Socialinė pedagogė, GĮU mokytoja, 6 klasės vadovė |
Kristina Vizbarienė |
Vyr. specialioji pedagogė, logopedė |
Žydrūnė Čekanavičienė |
Sveikatos priežiūros specialistė |
Monika Jakubynienė (vaiko auginimo atostogose) |
Sekretorė |
Arvydas Degulis |
Ūkvedys, Pastatų ir statinių einamojo remonto darbininkas |
Kristina Nemurienė |
Valytoja, rūbininkė – budėtoja |
Gintarė Nemurienė |
Valytoja, rūbininkė – budėtoja |
Lina Kuršvietienė |
Valytoja, kiemsargė (Karkliniai) |
Vida Liaudaitienė |
Valytoja |
Romas Dženkauskas |
Energetikas |
Saulius Žukauskas |
Pastatų ir statinių einamojo remonto darbininkas |
Arvydas Baranauskas |
Kiemsargis |
Stasys Jakimavičius |
Vairuotojas |
Zigmas Matusevičius |
Vairuotojas |
Staselė Kieliuvienė |
Valgyklos vedėja |
Renata Mieliauskienė |
Virėja |