Mūsų mokytojai dalyvavo parodoje „MOKYKLA 2016“

Paskelbta: Penktadienis, 25 lapkričio 2016

arba

Mokytojai skubėjo ne į pamokas, o į parodą

Lapkričio 25 d. mūsų mokyklos mokytojai skubėjo ne į pamokas, o į parodą „MOKYKLA 2016“, kuri vyko Vilniuje Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“. Tai svarbiausias Lietuvos švietimo bendruomenės metų renginys, kur susitinka, mokosi ir gerąja patirti dalijasi švietimo centrų ir mokyklų vadovai, verslo įmonių ir nevyriausybinių organizacijų atstovai, mokytojai, mokiniai ir jų tėvai.

Parodoje mokytojai lankėsi įvairiuose seminaruose, kuriuose aptarti pamatiniai besikeičiančios mokyklos klausimai: kaip ugdyti brandžias, atsakingas, tobulėjimo siekiančias asmenybes, kokia yra gera mokykla. Taip pat dalyvavo „Atradimų laboratorijose“, kurios pagrįstos kūryba, tyrinėjimu bei mokinio poreikiais. Susipažino su kitų mokyklų patirtimis, kuriant jaukią, šiltą mokyklos aplinką. Taip pat turėjo galimybę iš arti pamatyti naujausią mokomąją literatūrą, išbandyti naujausias kompiuterines mokomąsias programas.

„Ši paroda yra švietimo idėjų mugė. Idėjų, padedančių kurti gerą mokyklą, kurioje visi dirba ir mokosi su džiaugsmu“. Taip parodos atidaryme kalbėjo Švietimo ir mokslo ministerijos kancleris T. Daukantas.

Taigi apsilankymas parodoje – tai galimybė kitus pamatyti, save pasitikrinti bei pasisemti naujų idėjų tolimesniems darbams. Dėkojame mokyklos direktorei už suteiktą galimybę aplankyti parodą.

Parengė direktoriaus pavaduotoja ugdymui A. Biskienė

Nuotraukos mokytojos L. Urbšytės