Spalvų šou 6 klasėje

Paskelbta: Ketvirtadienis, 24 lapkričio 2016

Kai žemę gaubia tamsa, o nuotaika vis niūresnė, vis labiau norisi spalvų ir šviesos. Taip ilgu geltonų saulės spindulių ar žalioje pievoje bečirpaujančio žalio žiogo. Pasigendame ir raudonų, oranžinių, rožinių gėlių žiedų. Pasiilgę viso to 6 klasės mokiniai niūrią rudens dieną lapkričio 24-ąją surengė „Spalvų šou“ popietę.

Šventėje karaliavo spalvos: geltona, raudona, rožinė, žalia, pilka, balta, mėlyna, juoda, žydra, oranžinė bei ruda.  Kiekvienas turėjo apsirengti pasirinktos spalvos rūbais. Taip pat reikėjo padengti vaišių stalą, kur vyrautų pasirinkta spalva. Visi šeštokai  įdomiai pristatė spalvų reikšmes, jų svarbą žmogaus gyvenime. Linksmiausia popietės dalis buvo diskoteka, kurios metu skambėjo  dainos apie pasirinktas spalvas.

Popietė prabėgo nepastebėtai, nes būnant linksmų, išradingų draugų būryje, laikas skriete skrieja.

Parengė 6 klasės mokiniai ir jų klasės vadovė A. Biskienė