7 klasės popietė prie tvenkinio

Paskelbta: Penktadienis, 03 birželio 2016

Kiekvieno vaiko svajonė – tobula vasara! Linksmybės su draugais, taškymasis ežere ar jūroje, puikūs vasaros žaidimai! Kaip nuostabu ilgais vakarais padūkti kieme! Na, ar ne tiesą sakome?

Paskutinią mokslo metų dieną, po pamokų,7 klasės mokiniai, susirinko prie Karklinių tvenkinio: paskutinį kartą pabūti su klasės draugais, pasidžiaugti nuveiktais darbais, pasidalinti įvairių renginių ar veiklų įspūdžiais ir, žinoma, žaisti, bendrauti, maudytis, kalbėti, juokauti, šėlioti, svajoti...

Susitiksime visi kartu Rugsėjo pirmąją dieną!

Lai būna Jums visiems šis laikas nuostabus, pilnas kelionių, įspūdžių ir nuotykių. Pailsėkite, o svarbiausia daug laiko praleiskite gamtoje tyrinėdami, stebėdami, fotografuodami, žaisdami, bendraudami.

Linksmos, šiltos, nuotaikingos ir prasmingos vasaros!!!

7 klasės vadovė Laura Urbšytė