SVEIKA, VASARA!

Paskelbta: Pirmadienis, 06 birželio 2016

Kažkas baigiasi, kažkas prasideda. Baigėsi mokslo metai, prasideda ATOSTOGOS.

Sėkmingai pabaigę mokslo metus gegužės 31 d.  5 klasės mokiniai kartu su klasės vadove išsiruošė į iškylą prie Balsupių tvenkinio.

Aukštai švietė saulė, pūtė gaivus jau vasara kvepiantis vėjelis. Pasibaigus paskutinei šių mokslo metų pamokai penktokai išskubėjo prie ežero. Čia draugų būryje buvo linksma ir smagu: pirmosios šiais metais maudynės ežere, ant laužo keptos dešrelės, įvairūs pačių mokinių pasiruoštos užduotys ir žaidimai neleido nuobodžiauti.

Linksmai pasibuvę, išsiskirstėme namo, linkėdami vieni kitiems SAUGIŲ, ĮDOMIŲ, ŠILTŲ IR SMAGIŲ ATOSTOGŲ.

5 klasės vadovė Aušra Biskienė