Akcija ,,Tvarkingi vadovėliai“

Paskelbta: Penktadienis, 15 gegužės 2015

Gegužės 15 dieną mokykloje vyko baigiamasis akcijos ,,Tvarkingi vadovėliai“ rezultatų paskelbimas ir apdovanojimai. Akcija mokykloje tęsėsi visus metus. Sudaryta komisija rugsėjo, vasario ir gegužės mėnesiais tikrino ar aplenkti ir prižiūrėti mokinių vadovėliai. Per visą akcijos laikotarpį dauguma vadovėlių buvo aplenkti. Gaila, bet ,,vasaros atostogų nesulaukė ir rūbus pametė“, kai kurie 6-10 klasių mokinių vadovėliai.

Akcijos metu mokiniai paruošė informacinį plakatą, apie tai, kodėl reikia saugoti vadovėlius. Žinias apie vadovėlių gaminimą bei medžių saugojimą mokiniai gilino biologijos pamokose. 8 klasės mokinė Simona Virpšaitė mokiniams pateikė įdomią informaciją apie tai, kad nesaugodamas vadovėlių, nesaugai gamtos.

Sveikiname 1,2 ir 4 klasės mokinius, nugalėjusius akcijoje „Tvarkingi vadovėliai“! Šių klasių mokinių visi vadovėliai buvo aplenkti ir prižiūrėti ištisus mokslo metus!

Bibliotekininkė Vilija Urbšienė