„Kelionė į pasakų pasaulį“

Paskelbta: Ketvirtadienis, 30 spalio 2014

Nuo rugsėjo 29 d. iki spalio 22 d. pradinių klasių mokiniai ir priešmokyklinės grupės ugdytiniai vykdė projektą  „Kelionė į pasakų pasaulį“. Projekto metu vaikai klausėsi, skaitė ir kūrė pasakas. Bibliotekininkė V. Urbšienė kartu su ketvirtos klasės mokiniais surengė viktoriną „Mes iš pasakų“. Projekto užbaigimo dieną 2-4 klasių mokiniai parodė spektaklį „Pelių mūšis“. UDC Karkliniuose kartu su mažaisiais ugdytiniais žiūrėjome „Varlytės“ teatro spektaklį „Kaip šauksi...“ Po spektaklio mokykloje spalvino pasakų personažus. Kelionė po pasakų pasaulį neprailgo. Vaikai buvo aktyvūs, smalsūs, kūrybingi.

Pradinių klasių mokytojos