Edukacinė fizikos – geografijos pamoka „Elektros energijos gamyba ir panaudojimas Lietuvoje“.

Paskelbta: Penktadienis, 17 spalio 2014

Spalio 17 d. mes, dešimtos klasės mokiniai, buvome išvykę į Kauno HE, kur vyko edukacinė fizikos – geografijos pamoka „Elektros energijos gamyba ir panaudojimas Lietuvoje“. Mus lydėjo mokytojos Raimonda ir Lina.

Atvykę į elektrinę, buvome sutikti hidroelektrinės darbuotojo Sauliaus, kuris mums ir papasakojo apie HE įkūrimo istoriją, supažindino su HE veikimo principu, aprodė elektrinėje šiuo metu  renovuotus mechanizmus bei valdymo sistemą. Taip pat turėjome galimybę pasigrožėti Kauno marių rudenėjančiais vaizdais nuo HE užtvankos pusės.

Ši pamoka mums buvo labai įdomi dar ir tuo, kad daugiau sužinojome  apie energetiko profesiją ir tiesioginį jo darbą elektrinėje. Supratome, kad reikia ne tik gerai išmanyti tiksliuosius mokslus, bet ir turėti puikias anglų kalbos žinias.

Dešimtokai