FK “Simno” taurė 2014

Paskelbta: Antradienis, 07 spalio 2014

Keturvalakių mokyklos-daugiafunkcio centro septintos klasės mokiniai dalyvavo Simne vykusiame 8 komandų futbolo turnyre. Mokiniai turėjo puikią galimybę išbandyti savo jėgas su senas futbolo tradicijas turinčiais simniečiais, Krokialaukio ir Kumečių miestelių komandomis. Visose rungtynėse teko pripažinti varžovų pranašumą, tačiau tai buvo puiki galimybė pasisemti patirties. Marijampolės ir Keturvalakių komandoms daugiausia atstovavo  mergaitės, kitose komandose žaidė vien berniukai.

Keturvalakių mokyklos-daugiafunkcio komandoje žaidė Kamilė Kazlauskaitė, Daiva Žukauskaitė, Daiva Grigalevičiūtė, Deividas Kuršvietis, Airydas Vosylius ir Karolis Kazlauskas.

Ši futbolo šventė yra viena iš daugelio renginių, vykdomų pagal projektą „Linksmoji vasaros futbolo stovykla“, kurią inicijuoja Masinio futbolo asociacija.

Komandos treneris Martynas Karpavičius.