Konkurso „1-0 vokiečių kalbos naudai“ šalies finalas Kaune

Paskelbta: Penktadienis, 11 balandžio 2014

Balandžio 11 dieną Kauno nacionalinėje futbolo akademijoje įvyko konkurso „1-0 vokiečių kalbos naudai“ šalies finalinis etapas, į kurį susirinko 17 mokyklų. Teisę dalyvauti finale iškovojo ir Vilkaviškio r. Keturvalakių mokyklos-daugiafunkcio centro komanda „Keturvalakiai“. Mokyklai atstovavo Deividas Kurvšietis, Karolis Kazlauskas, Ignas Kudrevičius, Sonata Klimaitė, Rugilė Černiakaitė, Eitvydas Nemura ir Deivydas Kliokys.

Finalinį etapą sudarė  5 rungtys : „Domino“, „Atmintinė“, „Viktorina“, „Prisistatymas“ ir futbolo turnyras.  Burtai lėmė, kad viename pogrupyje turėjome galimybę sužaisti su Berlyno mokinių futbolo komanda FK „Berlyn“. Rezultatu 0-1 jiems nusileidome tik po atkaklių rungtynių. Konkursą ir kelionę į Vokietiją susitikti su Berlyno „Hertha“ futbolininkais  laimėjo „Eos-aušra“ komanda iš Ruklos vidurinės mokyklos. Šis konkursas vienu metu vyko trijose šalyse: Lietuvoje, Slovakijoje ir Čekijoje.

„Keturvalakių“ komandą ruošė mokyklos socialinis pedagogas Martynas Karpavičius ir vokiečių kalbos mokytoja Jurgita Eidukonienė. Kiekvienai komandai buvo įteikti pažymėjimai, suvenyrai ir Pasaulio futbolo čempionato kamuoliai.